Першочергові аварійно-відновлювальні роботи з ліквідації наслідків пожежі на Вуглегірській ТЕС

Разработка проектно-сметной документации для нового строительства и реконструкции действующих энергетических объектов и гражданского строительства

Першочергові аварійно-відновлювальні роботи з ліквідації наслідків пожежі на Вуглегірській ТЕС

Першочергові аварійно-відновлювальні роботи з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, що виникли внаслідок пожежі на Вуглегірській ТЕС. Капітальний ремонт машинного залу головного корпусу енергоблоків потужністю 300 МВт відновлення 1 черги Вуглегірської ТЕС після аварії.

 

Розташування об'єкту: Светлодарськ, Донецька область, Україна.

Замовник: Вуглегірська ТЕЦ ПАТ «Центренерго».

Етапи проектування:

  • Ескізна проектна документація.
  • Робоча документація із проектування.

uglegorsk1
 

 

 

 

 

 

 

Техніко-економічні показники проекту

У проекті технічного переозброєння передбачено 5 черг будівництва відповідно для енергоблоків станційних №№ 1, 3, 4, 5, 6:

Встановлена ​​потужність, МВт – 1200.
Річний виробіток, млн. кВт · год - 5842,418.
Кількість годин використання встановленої потужності, година/рік – 5786.
Тривалість капітального ремонту, міс. - 5.

Короткий опис основних рішень

Проектом передбачено відновлення будівельних конструкцій машзалу енергоблоків 300 МВт I черги Вуглегірської ТЕС, пошкоджених пожежею, оснащення машзалу інженерними мережами електропостачання, водопостачання, каналізації, опалення та вентиляції, а також системами, що забезпечують пожежну безпеку, для відновлення роботи основного та допоміжного обладнання енергоблоків 300 МВт.

Проектно-кошторисна документація виконана в найкоротші терміни на високому технічному рівні, що було зазначено Замовником у листі-подяці.

За результатами розгляду проекту видано позитивний висновок ДП «Укрдержбудекспертиза», м. Київ, звіт №00-1125-13/ПБ від 30.07.2013 р., та успішно завершено реалізацію всіх проектних технічних рішень у 2014 р.