Галузі

Разработка проектно-сметной документации для нового строительства и реконструкции действующих энергетических объектов и гражданского строительства

Генерація електричної та теплової енергії

ТЕП-СОЮЗ в повному обсязі забезпечує проектно-кошторисною документацією будівництво і реконструкцію ТЕС, ТЕЦ, ПГУ, ГТУ, водогрійних котелень, міні-ТЕЦ з використанням газопоршневих двигунів.

Нами виконані десятки проектів в Україні, в числі останніх – технічне переоснащення блоків Зміївської, Придніпровської та Трипільської ТЕС для використання вугілля газової групи, реконструкція енергоблоку №3 Харківської ТЕЦ-5 з метою переведення на споживання твердого палива з установкою котла ЦКШ.

За нашим проектом побудована утилізаційна ТЕЦ потужністю 3х50 МВт на Новолипецькому металургійному комбінаті. Використання в якості палива доменного газу дозволяє значно економити первинні енергоресурси і знизити шкідливі викиди в атмосферу.

Серед наших великих реалізованих проектів – ТЕЦ ПГУ «ГСР Енерго» потужністю 110 МВт в м. Колпино, Санкт-Петербург, ГТУ-ТЕЦ потужністю 22,5 МВт «Маяк-Енергія» в м. Пенза, турбогенераторних станція потужністю 11 МВт в м. Дорогобуж в Російській Федерації.

У Казахстані були побудовані газопоршнева електростанція потужністю 40 МВт на рейкобалковому заводі в м. Актобе, енергетичний комплекс сірчанокислотного заводу з паротурбогенератором потужністю 18,5 МВт в м. Жанакорган. За розробленою нами документації проведено розширення ТЕЦ-4 в м. Улан-Батор, Монголія, заміна турбіни на Омській ТЕЦ-3, реконструкція турбінного відділення Братської ТЕЦ-3 в Російській Федерації.