Галузі

Разработка проектно-сметной документации для нового строительства и реконструкции действующих энергетических объектов и гражданского строительства

Атомна енергетика

Зокрема, для Южно-Української АЕС нами розроблена робоча документація для реконструкції КРУ 6 кВ загальноблочних секцій на блоках № 1 та 2, модернізації СКУ СНЕ ТВ і РВ на блоках № 2 і 3, заміни гермопроходок на блоці № 3.

Розроблено робочі проекти для Южно-Української АЕС: заміни розрядників трансформатора 0ВТ01 на ОПН на енергоблоці №1. заміни трансформатора напруги типу НДЕ-750-72У1, заміни вимикачів 6кВ і 0,4 кВ в каналах СБ і на СВБ на енергоблоці №3, реконструкції системи регулювання турбогенератора на енергоблоці №3, впровадження системи із зберігання інформації в умовах проектних і запроектних аварій («чорний ящик») на енергоблоці № 3.

Для Хмельницької АЕС розроблено робочий проект модернізації системи збудження генератора на енергоблоках №1 і 2.

Для Рівненської АЕС розроблений робочий проект модернізації системи збудження генератора на енергоблоці №1 і 2, а також проект модернізації системи автоматичної пожежної сигналізації приміщень на енергоблоці №4.