Проектування в ТОВ «ХПКІ «ТЕП-СОЮЗ» ведеться із застосуванням сучасних систем автоматизованого проектування, що дозволяють істотно скоротити терміни проектування, зберігши якість виконуваних робіт на високому рівні. Як базова САПР використовується система тривимірного проектування PDMS (Plant Design Management System) фірми AVEVA, яка включає в себе повний набір інтегрованих інженерних додатків, що дозволяють проектувальникам різних спеціальностей працювати в єдиному проектному просторі та відстежувати результати роботи одне одного.

Система дозволяє скоротити терміни проектування завдяки автоматизації типових завдань проектування і використання баз даних типових елементів: деталей трубопроводів, металоконструкцій, деталей системи опалення та вентиляції, опор і підвісок. Крім того, скорочення терміну досягається завдяки автоматизації випуску робочої документації. Документація генерується безпосередньо за даними з моделі в формі креслень, ізометричних креслень трубопроводів та звітів. Вся інформація на кресленнях автоматично змінюється, якщо відбулася зміна в моделі.
В системі здійснюється детальна перевірка цілісності даних моделі, а також автоматичний контроль і управління зіткненнями (колізіями), що покращує якість випущених креслень і виключає можливі колізії на етапі будівництва.

Йдучи назустріч побажанням замовників, інститут опанував та застосовує альтернативну PDMS систему тривимірного проектування SmartPlant Enterprise (INTERGRAPH).

Крім того, при проектуванні застосовується безліч спеціалізованих програм, що дозволяють:
•   оптимізувати теплові схеми електростанцій,
•   підібрати діаметри і проаналізувати міцність трубопроводів,
•   розрахувати і обрати теплову ізоляцію,
•   охопити весь комплекс розрахункових електротехнічних завдань, автоматично розкласти кабелі,
•   здійснити розрахунки різних будівельних конструкцій,
•   здійснити розрахунки систем опалення, холодопостачання, вентиляції,
•   провести аналіз економічної ефективності проекту в цілому і т.п. (В цілому більше 50 найменувань програмного забезпечення).

 


Рабочие места инженеров полностью оснащены компьютерной и множительной техникой.

 

 
© 2007 - 2020 TEP