22 вересня 2017р. Введено в експлуатацію обладнання першого етапу будівництва ГТУ-ТЕЦ ТОВ «Маяк-Енергія» м. Пенза, РФ.

  Перший етап будівництва ГТУ-ТЕЦ оснащений двома газотурбінними установками SGT-300 і двома котлами-утилізаторами Е-20-0,8-170 сумарною електричною потужністю 15,9 МВт і тепловою потужністю 23,9 Гкал / год.
   Фахівцями ТОВ «ХПКІ «ТЕП-СОЮЗ» розроблена робоча документація на будівництво ГТУ-ТЕЦ. Всі етапи будівництва реалізовані за участі авторського нагляду, здійснюваного нашими фахівцями. Об'єкт був зведений в умовах обмеженого простору на майданчику діючого підприємства. Пуск об'єкту дозволить значно збільшити ефективність енергоємного виробництва підприємств холдингової компанії «Маяк» завдяки виробленню власної електроенергії та пари.

mayak1mayak2mayak3

 

24 серпня 2017р. Введено в експлуатацію енергоблоки №№ 2, 5 Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго» після технічного переоснащення котельного обладнання та системи подачі палива для використання вугілля газової групи в рамках стратегічного напрямку з підвищення енергобезпеки та енергонезалежності України.

   До дня Незалежності України 24.08.17 був проведений пуск енергоблоку №5 Зміївської ТЕС. Пуск завершив реалізацію проекту технічного переоснащення блоків 2 і 5. Блок №2 введено в експлуатацію 29.05.2017 р. Проектна документація технічного переоснащення систем подачі, приготування та спалювання вугілля марки "А" і "П" з переведенням котлоагрегатів ст. №№2, 5 Зміївської ТЕС ПАТ "Центренерго" на використання вугілля марки «Г» і «ДГ» була розроблена фахівцями ТОВ «ХПКІ «ТЕП-СОЮЗ» і отримала позитивний висновок державного підприємства «УКРДЕРЖБУДЕКСПЕРТИЗА». Реалізація цього проекту забезпечила:
- роботу блоків потужністю 175 і 185 МВт на вугіллі, видобуток якого здійснюється на території України;
- гарантоване теплопостачання Харківського регіону та смт Слобожанське (15 тис. мешканців);
- надійну експлуатацію енергоблоків у штатних, пускових, зупиночних і аварійних режимах;
- підвищення ефективності роботи енергоблоків завдяки більш якісному спалюванню вугілля;
- збереження робочих місць після вимушеного простою ТЕС.
Це перший в Україні реалізований в рамках стратегічного напрямку з підвищення енергобезпеки та енергонезалежності України проект технічного переоснащення котельного обладнання та системи подачі палива для використання вугілля газової групи.
ТОВ «ХПКІ «ТЕП-СОЮЗ» виконує розробку подібного проекту для енергоблоків №№ 1, 6.

zm 11zm 21

 

9 серпня 2017р. Кабінет Міністрів України Розпорядженням №533-р від 9 серпня 2017 затвердив техніко-економічне обґрунтування «Реконструкція відкритих розподільчих пристроїв 750 кВ, 330 кВ, 110 кВ, 35 кВ на ПС 750 «Дніпровська», ПС 750 кВ «Запорізька», ПС 330 кВ «Артема», ПС 330 кВ «Залютине», Дніпропетровська, Запорізька, Харківська області».

    Розробка ТЕО і тендерної документації, виконані ТОВ «ХПКІ «ТЕП-СОЮЗ», а також подальша реалізація проектних рішень фінансується за рахунок кредиту на розвиток, представленого німецьким банком KfW в рамках міжнародних договорів України.

 

24 березня 2017р. ТОВ «ХПКІ «ТЕП-СОЮЗ» отримало всі необхідні дозвільні документи на виконання проектних робіт будь-якої складності на території Республіки Білорусь.

   ТОВ «ХПКІ «ТЕП-СОЮЗ» 24 березня 2017 року отримало атестати відповідності, зареєстровані в реєстрі атестатів відповідності на право здійснення наступних видів діяльності на території Республіки Білорусь:
- Розробка передпроектної (передінвестиційної) документації (Атестат відповідності № 0000955-ПП термін дії до 24.03.2022р.);
- Виконання функцій генерального проектувальника (Атестат відповідності № 0000889-ДП термін дії до 24.03.2022р.);
- Розробка розділів проектної документації для об'єктів будівництва першого-четвертого класів складності (Атестат відповідності № 0002022-ПР термін дії до 24.03.2022р.).

   Для отримання атестатів відповідності на право виконання проектних робіт в Республіці Білорусь, фахівці ТОВ «ХПКІ «ТЕП-СОЮЗ» пройшли курси підвищення кваліфікації (за видом діяльності в галузі будівництва – розробка розділів проектної документації) відповідно до пунктів додатка 1 до Постанови Міністерства архітектури і будівництва Республіки Білорусь № 15 від 26.03.2014р.:

п.1. Головний інженер проекту;
п.3. Головний архітектор проекту;
п.5. Головний фахівець-архітектор з проектування об'єктів промислового і цивільного будівництва;
п.5. Головний фахівець-будівельник з проектування об'єктів промислового і цивільного будівництва;
п.7. Головний фахівець з водопостачання, водовідведення та каналізації;
п.9. Головний фахівець з промислової теплоенергетики;
п.9. Головний фахівець з опалення, вентиляції та кондиціювання;
п.13. Головний фахівець з проектування та спорудження об'єктів газопостачання та газорозподільної системи газоспоживання;
п.17. Головний фахівець з розробки розділів електропостачання, електроосвітлення, електрообладнання, зв'язку та сигналізації;
п.17. Головний фахівець з автоматизації технологічних процесів;
п.18. Головний фахівець з інфокомунікаційних, телекомунікаційних систем і комп'ютерних мереж;
п.25. Головний фахівець з розробки генпланів промислового і цивільного будівництва;
п.26. Головний фахівець з розробки ПОБ;
п.28. Головний фахівець з розробки кошторисної документації.

   Співробітники ТОВ «ХПКІ «ТЕП-СОЮЗ» успішно склали іспити в РУП «Белстройцентр» і отримали кваліфікаційні атестати фахівця з усіх спеціальностей.

att sootv gpatt sootv ppatt sootv pr

 

 

17 березня 2017р. ТОВ «ХПКІ «ТЕП-СОЮЗ» отримало Сертифікат ТОВ «БЮРО ВЕРІТАС Сертифікейшн УКРАЇНА» на відповідність Системи менеджменту якості вимогам Міжнародного стандарту ISO 9001 діє до: 2015.

Область сертифікації:
Проектні роботи в енергетичній галузі та в інших галузях промислового, житлового та цивільного будівництва, в тому числі проектування систем пожежної безпеки.
  За умови постійного належного функціонування Системи менеджменту ТОВ «ХПКІ «ТЕП-СОЮЗ» сертифікат дійсний до 15 грудня 2017 року.

 Certificate9001 uaCertificate9001 rusCertificate9001 eng

 

 20 грудня 2016р. Пройшли громадські слухання щодо реконструкції енергоблоку №3 Харківської ТЕЦ-5.

  У селищі Солоницівка Дергачівського району Харківської області пройшли громадські слухання, на яких увазі громадськості були представлені технічні рішення з реконструкції енергоблоку №3 Харківської ТЕЦ-5 з метою переведення його на споживання твердого палива з установкою котла з циркулюючим киплячим шаром.
  З доповідями виступили: представник Замовника-забудовника,
ГІП ТОВ «ХПКІ «ТЕП-СОЮЗ», фахівець з генплану ТОВ «ХПКІ «ТЕП-СОЮЗ», профільний фахівець з розробки розділу ОВНС.
  В результаті громадськість одностайно підтримала реалізацію проекту реконструкції енергоблоку №3 Харківської ТЕЦ-5 з метою переведення його на споживання твердого палива з установкою котла з циркулюючим киплячим шаром.

 

9 вересня 2016р. Завершено будівництво турбогенераторної станції ПАТ «Дорогобуж» в сел. Верхньодніпровський Дорогобузького району, Смоленська область, РФ.

  У 2016 році успішно завершено будівництво турбогенераторної станції (ТГС) для підприємства ПАТ «Дорогобуж» відповідно до проектної і робочої документації, розробленої ТОВ «ХПКІ «ТЕП-СОЮЗ». ТГС потужністю 11,030 МВт складається з трьох парових турбогенераторних установок ТГ1,5 / 6,3-Р3,6 / 1,7, ТГ2,5 / 6,3-Р3,6 / 1,1, ТГ7 / 6,3-Р3, 6 / 0,4.
  З квітня і травня 2016 року в експлуатацію введено дві турбіни потужністю 1,500 МВт і 2,500 МВт. Третя турбіна потужністю 7,030 МВт в даний момент пройшла гарантійні випробування, пуск передбачається найближчим часом, після усунення недоробок заводу-виготовлювача турбіни в частині допоміжного обладнання.
  ПАТ "Дорогобуж" – найбільше промислове підприємство у Смоленській області, що входить в холдинг "Акрон". Підприємство є одним з провідних виробників рідкого аміаку, азотних мінеральних добрив у Росії. Завдяки новому джерелу генерації, виробничі потужності даного підприємства на третину забезпечені власною електроенергією.

 dorogobuzh1dorogobuzh2dorogobuzh3

 

30 серпня 2016р. Укладено договір зі Зміївською ТЕС ПАТ "Центренерго".

  Укладено договір між ТОВ «ХПКІ «ТЕП-СОЮЗ» і Зміївською ТЕС ПАТ «Центренерго» на виконання робіт з технічного переоснащення систем подачі, приготування та спалювання вугілля марки «А» і «П» з переводом котлоагрегатів бл.№2 і 5 ТЕС на використання вугілля марки «Г» і «ДГ». Проект націлений на підвищення енергонезалежності України. Його реалізація дозволить виробляти електроенергію і тепло, використовуючи наявні в Україні газове вугілля замість дефіцитних зараз антрацитів, основні родовища яких розташовані на окупованій території Донецької та Луганської областей.


   До складу Зміївської ТЕС потужністю 2 200 МВт входить 10 енергоблоків (6х175 МВт, 3х275 МВт, 1х325 МВт). Енергоблоки №2 і №5 на даний момент мають потужність 175 МВт, після реконструкції цей показник збільшиться на 10-15 МВт.
Зміївська ТЕС, розташована біля селища Слобожанське на території Зміївського району Харківської області, забезпечує електроенергією регіон 3-х областей: Харківської, Полтавської та Сумської, а реконструйований блок №5 цієї станції, крім вироблення електроенергії, забезпечує теплом ще й пристанційне селище.

zm1zm2

 
© 2007 - 2020 TEP